Systemy te zapewniają wiarygodne i precyzyjne profilowanie temperatury w piecach podczas trwania procesu utwardzania powłok. Datapaq® oferuje dwa standardowe systemy – Oven Tracker® XL2 oraz EasyTrack®2, jak również systemy dostosowane do indywidualnych aplikacji i potrzeb klienta.

więcej >>

Niezwykle wytrzymałe systemy profilowania temperatury Datapaq są używane w trudnych warunkach wysokotemperaturowych procesów obróbki cieplnej, oraz do badania i profilowania pieców w odlewniach aluminium, stali, szkła, w przemyśle lotniczym i innych.

więcej >>

Te wytrzymałe i precyzyjne systemy są wykorzystywane do profilowania temperatury w różnych rodzajach pieców do wypalania wyrobów ceramicznych, takich jak cegły, dachówki, zastawy stołowe, ceramika sanitarna, gliniane bloki itp.

więcej >>


Datapaq Reflow Tracker są łatwe w użyciu i służą do profilowania procesów termicznych przy produkcji płytek PCB i w piecach wysokotemperaturowych.

więcej >>

Datapaq dostosował system profilowania temperatury specjalnie do zastosowania w produkcji paneli i instalacji fotowoltaicznych (PV). Rozwiązania te są idealne do wypalania i suszenia kontaktów (styków), przy procesie tworzenia powłoki antyrefleksyjnej ogniwa słonecznego, laminowaniu paneli i w innych, podobnych procesach związanych z cienkimi warstwami folii, stosowanymi przy produkcji PV.

więcej >>

Datapaq Food Tracker® Systems oferuje niezawodne sposoby mierzenia i rejestrowania realnej temperatury produktu i jego otoczenia w przemyśle spożywczym, w tym w procesach takich jak gotowanie, smażenie, chłodzenie i zamrażanie – a zatem zasadnicze wymagania (wymagane parametry) dotyczące przepisów HACCP i walidacji procesu.

więcej >>


Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/termo/ftp/datapaq/wp-includes/plugin.php on line 446